KOYO Rulman Hakkında KOYO Rulman Çeşitleri KOYO Rulman Fiyatları

KOYO Rulman

Koyo Rulman, JTEKT Corporation altında faaliyet gösteren bir rulman markasıdır. Koyo Seiko Ltd. ve Toyoda Machine Works Ltd., 1 Ocak 2006 yılında birleşerek JTEKT şirketini oluşturmuşlardır.

Dış çapı 7 metreyi bulan süper büyük rulmanlardan, iç çapı 1 mm den küçük minyatür rulmanlara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptirler. En güncel üretim teknikleri ve en iyi hammaddeyi kullanarak hibrit seramik rulmanlarını tasarlamıştır. Bunun yanı sıra zorlu çalışma koşulları altında çalışabilecek rulmanlar için geniş bir ürün yelpazesi oluşturmuştur.

JTEKT şirketi, 7 ülkede bulunan 18 üretim tesisine sahiptir. Üç kıtada faaliyet gösteren altı teknik araştırma ve geliştirme merkezi vardır. Otomotiv, tarım ve inşaat sanayii, ağır sanayi, çelik ve rüzgar türbinleri üretim sektörü, dişli üretimi, redüksiyon dişlileri, elektrikli motor ve genel makine gibi anahtar pazarlara faaliyetlerini odaklayarak, hem orijinal ekipman üreticilerine (OEM), hem de tedarikçilere yenilikçi çözümler sunar. Japonya’nın lider ve dünyanın ikinci en büyük direksiyon sistemleri üreticisi olarak tanınmaktadır.
Koyo markasının otomotiv ve endüstriyel makine üreticileri arasında tanınmış olmasının başka bir sebebi ise tüm imalat tesislerinin ISO/TS 16949 standardına sahip olmasıdır. Güçlü temeller üzerinde yenilikler getirerek kendisini sürekli geliştirmeyi amaçlar. Söz konusu temeller güçlü bir teknik bilgi tabanı ile birlikte en yüksek iş standartları ve mühendislik potansiyelinden oluşmaktadır.

 

KOYO Rulman Çeşitleri

  • Bilyalı Radyal Rulmanlar
  • Makaralı Radyal Rulmanlar
  • Bilyalı Eksenel Rulmanlar
  • Makaralı Eksenel Rulmanlar
  • Black Seri Yatak Ürünleri

KOYO Hizmet Sektörleri

  • Otomotiv sektörü
  • Endüstri sektörü

KOYO Rulman Fiyatları

Koyo Rulman Fiyatları, Güncel Rulman Fiyat Listesi,  Koyo Rulman Kataloğu ve Koyo Rulman Seçimi Sipariş ve toplu alımlarınızda ve özel siparişlerinizde indirimli fiyat avantajından faydalanmak için iletişime geçebilirsiniz.

 

Rulman Siparişleri için 

Tel: +90 232 449 8877 / Gsm : 0533 604 4623