FAG Rulman Hakkında FAG Rulman Çeşitleri FAG Rulman Fiyatları

 

Fag-Ina-Rulman-Schaeffler-Group

 

FAG Rulman 1883 yılında Friedrich Fischer tarafından Almanya’da kurulmuş ilk rulman üretimi yapan firmadır.

Bu icat kesinlikle tüm rulman endüstrisinde kuruluşunda söz sahibi olmuştur. Bu nedenle FAG, rulman endüstrisinde öncü olarak bilenen bir markadır.

Bugün FAG, makine üretimi, otomotiv sektörü, havacılık ve uzay sanayi gibi uygulama alanlarında lider marka olarak yerini almıştır. Schaeffler Grubun FAG markasının birçok ülkede çeşitli firmaları, bağlı kuruluşları ve satış acenteleri mevcuttur.

FAG Rulmanları Türkiye’de etkinliklerini 40 yılı aşkın bir zamandan beri devam ettirmektedir. FAG marka imajı ile kuruluşundan bu yana devam eden yüksek kalite standardı, hep gelişen ticari ağ ve tecrübeli mühendislerle sağlanan teknik servis, Türkiye’deki muvaffakiyetinin en önemli nedenlerinin başında gelir. INA nın tamamlayıcı ürün gruplarıyla FAG rulman sektöründe en fazla çeşidi barındıran marka olarak hayata geçmiştir.

FAG Bilyeli Rulmanlar masuralı rulmanları, birçok dizaynda hem Standard hem de özel olarak birçok çeşit ve ölçüde üretilmektedir. Ina ile beraber FAG sonsuz hizmet, destek, bakım ve montaj sistemleriyle dünyada lider konuma gelmiştir. FAG Türkiye, Türkiye’deki rulman piyasasının taleplerini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak, üretim ve satış programını koordine eder ve böylece rulmancıların ihtiyacı olan rulmanları en kısa sürede temin edebilmelerini sağlar.

Schaeffler Grubu FAG markasıyla birçok araştırma-geliştirme faaliyetinde ön sıralarda yer almış ve sektörün ihtiyaç duyduğu ve duyacağı rulman gruplarını öngörerek dizaynlarını geliştirmişlerdir.

FAG Rulman Çeşitleri

  • Bilyalı Radyal Rulmanlar
  • Makaralı Radyal Rulmanlar
  • Bilyalı Eksenel Rulmanlar
  • Makaralı Eksenel Rulmanlar
  • Black Seri Yatak Ürünleri

FAG Hizmet Sektörleri

  • Otomotiv Sektörü
  • Endüstri Sektörü

FAG Rulman Fiyatları

Fag Rulman Fiyatları, Güncel Rulman Fiyat Listesi,  Rulman Kataloğu ve Fag Rulman Seçimi Sipariş ve toplu alımlarınızda ve özel siparişlerinizde indirimli fiyat avantajından faydalanmak için iletişime geçebilirsiniz.

 

Rulman Siparişleri için 

Tel: +90 232 449 8877 / Gsm : 0533 604 4623